Meniu - LT

 

Veislynas "Laimės lašas"

Ilgaplaukė ČIAU–ČIAU:
SLAIDA Mėlynasis Guolis
Ilgaplaukė ČIAU–ČIAU:
JOENGA TSJOMO Nuo Rausvės
Trumpaplaukis ČIAU–ČIAU:
VELVET GRAND VAGABOND Lietuvos Liūtas
Ilgaplaukė ČIAU–ČIAU:
LULITA Laimės lašas
Šarpėjus: BRIGITA
Girgždantis Suolas (LKD)
Standartinis trumpaplaukis TAKSAS:
Engels ORION
Standartinė trumpaplaukė TAKSA:
LARA Gauruotas Luitas
Standartinė trumpaplaukė TAKSA:
ROZZI Svajonių Žemė
   
  Vokiečių aviganis:
ANDA Vakarė
Vokiečių aviganis:
AIKA Vakarė
 

Apie veislyno "Laimės Lašas" atsiradimą pasakoja jo įkūrėja Laima.

     "Pirmąjį šunį įsigijau gyvendama bendrabučio kambariuke 1991m. Tai buvo labai klusnus, mielas, ir be galo protinga rytų Europos aviganė vardu Loida. Šuniukui namuose buvo mažai vietos, todėl nusprendėme su šeima persikelti į gyvenvietę, kurioje šalia nuosavo namo pakaktų laisvės ir erdvės mūsų augintiniui, tuo pat metu jis saugotų mus ir mūsų namus. Nuo tada ir užsikrėčiau nepagydoma liga – šunininkyste. Neabejingi keturkojams draugams tapo ir vyras su sūnumi. Šiandien mūsų namus budriai saugo ilgaplaukis vokiečių aviganis Konar Garliavietis.
     Po truputėlį, metams bėgant, susidomėjau kitomis veislėmis. Šiuo metu auginame ir veisiame taksų ir čiau–čiau veislės šuniukus. Augdami nuo mažens viename lizde mūsų augintiniai nesipyksta, vienas kitą supranta, vienas kitą užstoja ir auklėja. Daugiau sužinojau apie šunų paskirtį, išmokau suprasti jų elgseną, sužinojau kokios ligos, kokie parazitai tyko mūsų augintinių, kokie jiems reikalingi vitaminai, koks maistas, kada ir kuo paskiepyti, kaip suteikti pirmąją pagalbą, kaip padėti kalytei gimdant, auginant ir prižiūrint mažuosius šuniukus. Šias tris veisles atpažinčiau net užrištomis akimis. Jie visi yra meilūs, sumanūs, net gudrūs. Jie supranta šeimininką ne tik iš komandų, bet ir iš pusės žodžio ar rankos judesio. Bet kuris iš jų pakelia nuotaiką, kokia bloga ji bebūtų. Vokiečių aviganiai – apsauga, čiau–čiau – grožis, taksai – širdžiai nuraminti. Išmokau iš jų kantrybės.
     Pradėjus rimtai užsiiminėti šunininkyste, visi mūsų augintiniai išlaikė psichikos testus. Didelius ir mažus savo augintinius dresavome po truputį patys, skaitėme nemažai literatūros. Daug informacijos mums suteikia Klaipėdos sportinių ir medžioklinių šunų klubo pirmininkė Svetlana Postarnakova, gydymo klausimais konsultuoja patyręs veterinarijos gydytojas Linas Varanauskas. Ėmėme dalyvauti kinologų draugijos rengiamose parodose visoje Lietuvoje. Esame kinologų draugijos nariai. Šuo didelis ar mažas – neišduos savo šeimininko. Tuo mes ne kartą įsitikinome.
     Norintiems auginti šuniuką padėsiu pirmosiomis dienomis įsigijus naują šeimos narį, patarsiu kaip išvengti galimų sunkumų ir nesusipratimų. Konsultuosiu kergimo klausimais, padėsiu surasti draugą ar draugę Jūsų numylėtiniui. Šuniukus patariu pirkti tik šunų veislynuose, kurių augintiniai turi normalią ir stabilią psichiką. Rekomenduotina, jog Jūsų išsirinktas gyvūnėlis, didelis jis ar mažas, būtų vakcinuotas. Be to ištikus bėdai ar neturėdami kur palikti šuniukų norint išvykti, visada priimsime iš mūsų veislyno įsigytus šuniukus pagloboti. Sėkmės Jums!”
Veislynas "Laimės lašas"
Veisėjas: Laima Šarpnickienė
Lypkių g. 15, Klaipėda
Tel.: +370 671 16129 (mob.)

Atnaujinta 2008-11-08

Meilė augintiniams * Šunų veislynas Laimės lašas * Labradorų veislynas Lapiai * Veterinaro paslaugos *

Virtualus žurnalas VAIVA.LT jungiantis mintis, darbus ir tai, kas daro mus laimingais!